Maca Bitkisi Faydaları | Maka Tozu Satışı | Ucuz | Fiyatları

Başlangıç » Maca Bitkisi Nerede Bulunur

Maca Bitkisi Nerede Bulunur

Maca Bitkisi Nerede Bulunur

Bu harika bitkiyi hemen alabilirsiniz..süper bişi bu....

Maca tozu sosyetenin yeni gözdesi
 Sosyetemiz son günlerde yeni bir ilaç (aslında bitki) keşfetti. MACA, yani lepidium meyeni, kızıl turp benzeri köklü bir bitki. Peru’da denizden en az 2000-3000 metre yükseklikte yetişiyor.

Maca tableti, bu bitkinin kökünden elde ediliyor, maca kökü kurutularak saklanıyor ve 7 yıl tazeliğini koruyor.

Stres ve yorgunluk gidermede, bağışıklık sistemini güçlendirmede, mineral ve vitamin deposu, doğal dopping ve afrodizyak olarak çok etkili mucizevi bir bitki, maca.

Perulular macayı besin olarak da kullanıyormuş.

Maca kökü; protein, fiber, karbonhidrat, demir, magnezyum, kalsiyum ve selenyum açısından zengin, ayrıca içerisinde oleik asit, steroller, linolenik asit ve polisakkarit mevcut.

Maca ekstresi verilen kemirgenlerde dayanıklılık ve enerji artışı görülmüş. Yaşlanmayla oluşan hormonal değişiklikleri, içerisinde hormon olmamasına rağmen, engelliyormuş. Doğal olarak orta yaş üstü bu tableti tercih ediyor… (bizim yüce sosyetenin enerjisini nereden aldığı anlaşıldı:)

Maca, aslında İnkalar zamanından beri biliniyormuş, savaşçılar, savaş öncesi maca yermiş ve daha kuvvetli olurlarmış. Daha sonraları savaşçıların cinsel arzularının artmasını engellemek için maca yemeleri yasaklanmış:)

Meraklısına duyurayım, dedim.
 Bol enerjili günler…

maca-maka-bitkisi-satilik-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari4

maca-maka-bitkisi-satilik-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari4


Maca Tozu Nerede Satılır, maca tozu fiyatı, maca kökü nerede bulunur, maka turpu tozu, maca tozu aktar, maca tozu nasil kullanilir, protein tozu nerede satılır, jelatin tozu nerede satılır, leblebi tozu nerede satılır, maca tozu nasil kullanilir, maca bitkisi nerede bulunur protein tozu nasil kullanilir, keçiboynuzu tozu nasil kullanilir, keciboynuzu tozu nasil kullanilir, zencefil tozu nasil kullanilir, hamam tozu nasil kullanilir, tarcin tozu nasil kullanilir

maca-maka-bitkisi-satilik-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari56

maca-maka-bitkisi-satilik-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari56


maca bitkisi : maca bitkisi, maca bitkisi fiyatları : maca bitkisi fiyatları, maca bitkisi faydaları : maca bitkisi faydaları, maka bitkisi : maka bitkisi, maca bitkisi : maca bitkisi, maca bitkisi fiyatları : maca bitkisi fiyatları, maca bitkisi nasıl tüketilir : maca bitkisi nasıl tüketilir, maca bitkisi nerede bulunur : maca bitkisi nerede bulunur, maca bitkisi satın al : maca bitkisi satın al, maca bitkisi faydaları : maca bitkisi faydaları, maca tozu nerede satılır : maca tozu nerede satılır
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: