Maca Bitkisi | Maka | Faydaları | Tozu | Kökü | Satışı | Ucuz | Fiyatları

Başlangıç » Themra Epimedyumlu Macun Fiyatları

Themra Epimedyumlu Macun Fiyatları

Themra Epimedyumlu Macun Fiyatları

maca-bitkisi-nerede-satilir-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari899maca-bitkisi-nerede-satilir-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari834maca-bitkisi-nerede-satilir-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari833

THEMRA Epimedyumlu Macun
 İçeriği Tamamen bitkisel olan themra epimedyumlu macunu erkeklerin yanı sıra bayanlarda gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Themra Epimedyumlu Macun kullanıldıktan 30-40 dakika sonra etkisini göstermeye başlar.

Themra Epimedyumlu Macun, etkisini çabuk gösterir, en çok satan afrodizyak macunlarındandır. Erkek-Bayan, Yaşlı-Genç herkez kullanabilir.

epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari3

epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari3

Themra Epimedyumlu Macun Kullanımı:

Kullanmadan önce mutlaka iyice karıştırınız. Bir-iki cay Kaşığı kullanmanız tavsiye edilir. Kullanımından 30-40 dakika sonra etkisini görmeye başlarsınız.

maca-bitkisi-nerede-satilir-tozu-faydalari-fiyati-ucuz-pahali-fiyatlari899432

Uyarılar ve Önlemler :
 Gıda Takviyesi olarak alınır. Kan Dolaşımını artırdığı,hızlandığı için Kalp Hastalarının kullanımı önerilmez.Şeker (Diyabet) hastalarının doktor kontrolünde kullanması tavsiye edilir.

Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Kalp ve tansiyon sorunu olan hastalar; ilaçları ile birlikte afrodizyak ürününü kullanmamalıdırlar.24 saat içinde tek bir kere kullanılmalıdır. Alkollü içeceklerle kullanılmamalıdır.

Themra Epimedyumlu Macun Sık Sorular Ve Cevaplar
 1) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanmaya başladıktan ne kadar sonra etkisini göstermeye başlar?
 30-45 Dakika arasında etkisini göstermeye başlar.

epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari-cinsellik_haz_vermiyorsa

2 Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun‘un herhangi bir yan etkisi var mıdır?
 Hayır. Tamamen bitki özlerinden oluştuğundan herhangi bir yan etkisi yoktur.

3) Cinsel sorunum olmadığı halde Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanabilir miyim?
 Evet.Ürünü kullanmak için illa ki cinsel sorununuzun olmasına gerek yok.Gücünüze güç katmak içinde kullanılmaktadır.

4) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun kullanırken nelere dikkat etmeliyim?
 Ürün kanı hareketlendirdiği için kalp hastaları kullanmamalıdır.Diyabet(şeker) hastalarıda doktorlarının onayı ile kullanmalıdırlar.

  epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari-cinsellik_haz_vermiyorsa4

5) Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun yasal bir ürün müdür?
 Evet, tamamen yasal bir üründür.Ürünümüz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın üretim izni belgesine sahiptir.

6) Bu ürünü nasıl kullanmalıyım ve ortalama ne kadar gitmektedir?
 Yatmadan 20-30 dk önce 1(bir) tatlı kaşığı kullanmanız yeterli.ürünümüz 240 gr olup ortalama 30 kaşık gitmektedir.

7) Bu ürün yurt dışından mı getirilmektedir?
 Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macun ülkemizde üretilmektedir. Tamamen Türk menşei bir üründür.

8)Kaç kutu kullanmalıyım?
 Epimediumlu Bitkisel Karışımlı Macunu ihtiyaç duyduğunuz her zaman kullanabilirsiniz

Epimedium bitkisinin, afrodizyak etki gösteren diğer bazı bitkilerle karışımından elde edilen, erkek ve kadınların kullanabildiği, içeriği tamamen doğal, performans arttırıcı bir üründür. Kimyasal madde içermez. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile üretilen tamamen yasal bir üründür. Epimedium Force, piyasadaki cinsel gücü artıran bitkisel macunlar içinde en iyisi olup, etkisini kullandıktan sonra çok kısa bir süre içinde (30 dk) göstermektedir. Cinsel güç ve istek arttırmayı destekleyen bir üründür. Geciktirici etkisi sayesinde erken boşalma problemini çözmenize yardımcı olur. Vücuda kuvvet ve zindelik vermektedir. Sperm yetersizliği tedavisinde yardımcı, sperm kalitesini arttırmak için destekleyicidir. Yaşlı-Genç herkes tarafından kullanılabilir. Türkiye ve Dünyada satışı en çok yapılan afrodizyak macunların başında gelmektedir. Ürünü kullanmanız için illaki cinsel sorun yaşıyor olmanız gerekmez. Gücünüze güç katmak için de kullanabilirsiniz. Epimedium Force macun cinsel destek amacının yanında günlük hayatta enerji sıkıntısı olan, yorgunluk ve halsizlik şikayetleri olan kişiler tarafından da kullanılabilir. Net ağırlığı 230 gr olup, ortalama 15-20 kullanımlıktır. Kendi tesislerimizde üretilmektedir, tamamen yerli malı bir üründür. Faydaları hakkında detaylı bilgiler aşağıda yazılıdır.

İçeriği epimedyumlu macun epimedium force
 Çiçek balı
 Epimedium (Azgın teke bitkisi): %20
 Demirdikeni (Tribulus terrestris)
 Kırmızı Ginseng
 Cüce Palmiye (Saw palmetto)
 Ginkgo Biloba

epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari-cinsellik_haz_vermiyorsa1

Faydaları 
 Erkek ve kadınlarda libido (performans) artışına
 Cinsel isteksizlik sorununun ortadan kalkmasına
 Cinsel arzu ve güçün katlanarak artmasına
 Çok daha güçlü ve hızlı sertleşme yaşanmasına
 Erken boşalma probleminin ortadan kalkmasına
 Cinsel ilişkinin süresi ve kalitesinin artmasına
 Yüksek enerji ve zindelik verdiği için defalarca birleşmeye
 Penisin doku duyarlılığını arttırdığı için ilişkiden alınan hazzın da artmasına
 Sperm sayısı ve kalitesinin artmasına ve
 Üreme yeteneğinin gelişmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

Not: Cinsel ilişki sona ermeden macun etkisi kaybolmaz

Tüm bu cinsel faydalara ek olarak genel sağlık için de birçok faydası olduğu bilinmektedir.

Nasıl Kullanılır 
 Kullanımı: Cinsel ilişkiden yaklaşık olarak 1 saat kadar önce 1 çay kaşığı alınmalıdır. Peşpeşe kullanacağınız günlerde 1 çay kaşığının yarısını almanız da yeterli olacaktır. Kullanım esnasında karnınız çok aç olmamalı ve de yemeğinizi yeni yemiş olmamalısınız. Yemek yendikten 1-2 saat sonraki kullanım en ideal olandır. Yemeden önce iyice karıştırın ve yedikten sonra kesinlikle su içmeyin! Su içerseniz macunun afrodizyak etkisi kaybolacaktır. Alkolle birlikte alındığında da macunun etkisi azalacaktır. Genelde erkekler geç boşalmak için alkol tüketirler. Epimedium Force macun düzenli olarak kullanıldığında erken boşalmayı önlemeye yardımcı olduğu için zaten alkol tüketmeye ihtiyaç duymayacaksınız.

Önemli: Macunu tavsiye edilen miktarın üstünde tüketmeniz baş ağrısı, kalp çarpıntısı, tansiyonun yükselmesi ve benzeri sıhhat problemlerine neden olabileceği için lütfen tavsiye edilen miktarda (1 çay kaşığı) tüketiniz!

Etkisi Ne Kadar Sürer 
 Epimedyumlu macun etkisi, azalan şiddetlerde devam ederek yaklaşık olarak 72 saat sürebilir.

Zararları (Yan Etkileri) Var Mıdır 
 Epimedyumlu macunun bilinen hiçbir zararı yoktur. Ancak testosteron ve östrojen hormonlarını etkinleştirdiği için tansiyon ve kalp rahatsızlıkları olanlar.. İçerisinde bal bulundurması sebebiyle şeker hastaları.. Hamile ve emziren bayanların macunu kullanmasını tavsiye etmiyoruz!

epimedyumlu macun gizli paketleme

Teslimat Bilgisi 
 Teslimat süresi sipariş verilen il ve ilçeye göre değişiklik göstermekte birlikte 2-6 gün arası sürmektedir. Ürünü isterseniz ikamet ettiğiniz ev ve iş yerinize çağırabileceğiniz gibi size en yakın Aras kargo şubesine giderek kendiniz de teslim alabilirsiniz. Kargo firması sizleri belirttiğiniz adreste bulamazsa ürün size en yakın Aras kargo şubesine götürülerek 3 gün süreyle teslim almanızı bekleyecektir. 3 gün içinde kargo şubesinden teslim alınmayan ürünler geri gönderilir.

Not: Ürünler gizli paketleme yapılarak kargoya verilir. Bu sayede dışarıdan bakıldığında paketin içinde ne olduğunu hiç kimse bilemez. Ürünü size teslim eden kargo yetkilisi de dahil olmak üzere paketin içinde ne olduğunu sizin dışınızda hiç kimse bilmeyecektir.

Muhafaza Şartları 
 Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru bir ortamda saklayınız.
 (Buzdolabına koymayın!)

Epimedium Nedir 
 Epimedium, çok yıllık otsu çiçekli bir bitkidir ve geçmişi binlerce yıla kadar uzanır. Her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklılık gösterir. Halk arasında Keşiş Külahı Otu ve Azgın Teke Otu isimleriyle de bilinir. Anavatanı Çin ve Uzak Asya‘dır. Ancak son 200 yıldır Avrupa’da da yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bitki Türkiye, ABD ve Japonya’da da yetişmektedir.

Epimedium, günümüzde daha çok yaşam enerjisi ve cinsel performansı artırmak için kullanılmaktadır. Yapraklarında alkakoid, polisakkarid, magnaflorin, glikosid, flavonoid ve steroller vardır. Epimedium ekstresinin aktif içeriğinin Icariin olduğu bilinir. Nitrik oksit düzeylerinin yükselmesini sağlayarak kasların gevşemesine katkıda bulunduğu görülmüştür. Dünyanın en kadim ilim mutfağı olarak bilinen Çin ve Japonya’da bu bitkinin afrodizyak etki gösterdiği bilinmektedir. Binlerce yıl önce Çin krallarının saray eczanesinde kullanılan bu bitki, afrodizyak etkisi nedeniyle halk arasında azgın teke, keşiş otu gibi isimlerle anılmaktadır. Hoş bir görüntüye sahip olduğu için süs bitkisi olarak da kullanılmaktadır.

Bitkinin içeriğinde bulunan glikozit, icariin ve noicariin, bitkinin sürekli olarak yeşil kalmasını sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde ilaç sanayisinde kullanılmak için oldukça elverişlidir ki bu bakımdan geçmişten günümüze kadar kullanılagelmiştir.

Epimedium ve Cinsellik
 Epimedium ya da keşiş otu için tam bir mucize desek abartıyor olmayız. Özellikle erken boşalma problemi ile karşı karşıya olan erkeklerde etkisini göstermektedir. Bitki bir nevi doğal afrodizyak özelliği taşıması sebebiyle sadece sorunlu cinsel yaşamda değil, çok daha iyi ve kaliteli bir cinsel performansa sahip olmak isteyen erkek ve kadınlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Erkek ve kadın için farklı etkiler gösterdiği bilinmektedir.

Erkekler için Epimedium
 Epimedium‘un tohum ve yapraklarında bulunan özel bir madde testosteron yani erkeklik hormonu salgısını arttırmaktadır. Bu madde, erkeklerde penis büyümesinden tutun da sertleşme sorunlarına kadar birçok durumda kullanılabilir. Epimedium penise giden damarların kalınlaşmasını da sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde kan damarlarda çok daha hızlı dolaşır ve ilişkiden alınan zevkin katlanarak artmasını sağlar. Tüm bunların yanında penisteki damar sertleşmesini sağlayan epimedium, daha çabuk ve çok daha güçlü bir sertleşme ve dolayısıyla daha geç boşalma sağlamaktadır.

Kadınlar için Epimedium
 Kadınların cinsel problemlerinin erkeklere oranla çok daha karmaşık olması sebebiyle tedavisi de her zaman kolay olmamaktadır. Sadece cinsel sorunlar için değil, menopozda yani doğurganlığın ortadan kalkma durumu da kadın için oldukça zor bir süreçtir. Epimedium ise kadındaki cinsel isteksizlikten tutun da menopozun etkilerine kadar tüm durumlarda etkisini göstermektedir. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde östrojen yani kadınlık hormonunun dengelenmesini sağlayarak çok daha sağlıklı bir cinsel hayata kavuşulmasını sağlayacaktır. Kadınlarda G noktası olarak bildiğimiz dokunun hassasiyetini arttırarak cinsel ilişkiden çok daha fazla zevk alınmasını sağlayan epimedium, ayrıca vajina ıslaklığının da sürekli olmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte aşırı miktarda salgılanan vajina suyunun da dengelenmesini sağlamaktadır. Ayrıca genital bölgede daralma sağlaması da bir başka etkisidir.

Hem erkek hem de kadında libidonun artmasını sağlar. Her iki cins için de cinsel ilişki süresini arttırmaktadır.

Bir zamanlar tüm dünyayı sarsan ve hala daha en kuvvetli afrodizyak ilacı olarak bilinen Viagra‘ya asıl etkisini sildenafil‘e benzeyen bir birleşim verir. Bu birleşimin çok daha etkilisi ve doğal olanı da epimedium bitkisinin tohumlarında bulunmaktadır.Özel yapım THEMRA EPİMEDYUMLU MÂCUN (450 gr) 1 adet 120 tl

2 adet Özel yapım THEMRA EPİMEDYUMLU MÂCUN 200 tl

Sağlıgın pazarlığı ucuzu pahalısı olmaz sağlık önemlidir
epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari

epimendumlu_macun-ucuz-fiyatlari

cep : 532-300-69-51

watsap 535-724-87-09

epimedium macun kadınlar kulübü: epimedium macun kadınlar kulübü, epimedium macun kullanımı : epimedium macun kullanımı, epimedium macun içindekiler . epimedium macun içindekiler, themra epimedyumlu macun: themra epimedyumlu macun, epimedyumlu macun yorum : epimedyumlu macun yorum
epimedium macun kullanımı : epimedium macun kullanımı, epimedium macun faydaları : epimedium macun faydaları, epimedium macun ne işe yarar : epimedium macun ne işe yarar, epimedium macun zararları : epimedium macun zararları, epimedium macun kullanan varmı : epimedium macun kullanan varmı, themra epimedyumlu macun fiyatlari : themra epimedyumlu macun fiyatlari, epimedyumlu macun yorumları : epimedyumlu macun yorumları, epimedium macun nedir : epimedium macun nedir, epimedyumlu macun : epimedyumlu macun, epimedium macun : epimedium macun, epimedium : epimedium, cinsel güç nasıl artar : cinsel güç nasıl artar, cinsel güç artırıcı ilaçlar : cinsel güç artırıcı ilaçlar, cinsel güç nedir : cinsel güç nedir, cinsel güç nasıl arttırılır : cinsel güç nasıl arttırılır, cinsel güç arttırıcı içecekler cinsel güç arttırıcı içecekler, cinsel güç artırıcı yiyecekler : cinsel güç artırıcı yiyecekler, cinsel güç artırıcı haplar : cinsel güç artırıcı haplar, cinsel güç artırıcı karışımlar : cinsel güç artırıcı karışımlar


3 yorum

 1. adil erkan dedi ki:

  admin ürün harika allah razı olsun saol kardeşim

  Liked by 1 kişi

 2. oktay seyran dedi ki:

  burdan aldığım epimedyum macuın bir harika diğerlerinden çok farklı saol admin

  Liked by 1 kişi

 3. orhan sertler dedi ki:

  slm merhabalar sizin sayfanızdan fatih beyle görüştüm ana özel yapım kendi üretiğimiz macıun var demişti bende ona inandım ve bu macuından 120 tl verip 450 gr aldım sizlere bişi demek istiyorum fatih bey gerçekten işini cok güzel yapıyor macun diğer macunlara göre pahalı maa harika bir şey bu dememelisiniz.

  Liked by 1 kişi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: